Jsme jako husky, potřebujeme zápřah

Zápřah na bytovce nemám.

Proto posiluju.

Dělá mi to dobře.

Když se objeví přiležitost pro fyzickou práci, můžu pomoci a neskapu po prvním odvezeném kolečku.

Ještě teď se stydím za to, jak jsem kamarádovi pomáhal stěhovat gauč, a po deseti metrech pomoci jsem silově odpadl a gauč se svým dědou musel vynést do druhého patra sám.

Stud je dobrá motivace. A jakákoli motivace se hýbat je dobrá.

Potřebujeme se hýbat, nosit, přenášet, stavět, kopat. Lézt, běhat, držet. Házet, tahat a skákat. A když není příležitost, i ta šidítka v podobě posilovny jsou dobrá.

Ale bez zápřahu nám dobře prostě nebude.

Přejít nahoru